Pārgājieni ar Purva Kurpēm

Cilvēki uz pussalas purvā ar purva kurpēm
Pārgājienā ar purva kurpēm pa Cenas tīreli pavasara sākumā.

👨‍👩‍👦‍👦 PurvaPasaule.lv organizē pārgājienus ar purva kurpēm 6 – 10 cilvēku grupām. Pārgājienā grupu pavada pieredzējis gids.

🌄 Pārgājienu var padarīt tematisku, dodoties tajā saullēktā vai saulrietā, pa dienu vai naktī, Vaivariņu ziedēšanas laikā naija beigās, Dzimšanas dienas vai citā ballītē.

📆 Ir iespējams pievienoties arī kādam no PurvaPasaule.lv publiski organizētajiem purva pārgājienam.

💲 Cena purva pārgājienā vienam cilvēkam ir 15 eiro. Bērniem no 7 līdz 17 (ieskaitot) gadu vecumam maksa ir 10 eiro. Maksa ietver purva kurpju nomu ar piegādi, maršruta sagatavošanu un gida pakalpojumus.

⏳ Pārgājiena garumu un ilgumu var pielāgot dalībnieku fiziskajām spējām. Un tas ir 2 līdz 12 kilometri vai 1 līdz 6 stundas. Iespējams arī garāks pārgājiens, bet tas ir vairāk žanra cienītājiem un izdzīvotājiem.

🩰 Kājās velkami ir apavi kas nosedz potīti. Vispiemērotākie būs gumijas zābaki, jo pārgājienu zābaki visticamāk izmirks. Bet, ja tā nav problēma, pārgājienā var doties arī ar tiem.

🥋 Pārgājienā līdzi vēlams paņemt rezerves bikses gadījumam, ja tās nošļakstās ar ūdeni vai iesēžaties slapjās sūnās, un jaku, kam nepūstu cauri vējš, gadījumam, ja sanāk nopeldēties ar visām drēbēm.

☕️ Līdzi mugursomā paņemam arī kaut ko dzeramu un ēdamu atpūtas pauzei purvā. Aukstajā sezonā noderēs termoss ar karstu tēju.

❄️ Gada aukstajā sezonā ir svarīgi pēdas uzturēt siltumā. Te noderēs dārgas termozeķes vai sekojoša lēta sistēma: zeķe-maisiņš-zeķe-maisiņš-zeķe. Pat paliekot slapja, šī sistēma saglabās kājas siltumā. Mīnus 20 grādos un zemākā temperatūrā var uzvilkt pēdējai zeķei vēl 3. maisiņu.

🌐 Populārākie purva pārgājienu maršruti ir Lielais Ķemeru tīrelis un Cenas tīrelis. Šie purvi atrodas pierīgā, 45 minūšu braucienā no Rīgas centra. Tie ir skaistākie, lielākie un ainaviski dažādākie purvi Latvijas centrālajā daļā.


📋 Kontaktinformācija:

👨‍💼 AtisLuguzs
PurvaPasaule.lv pasākumu vadītājs:

📧 E-pasta adrese:
info@purvapasaule.lv

☎️ Saziņai lietotnē WhatsApp 
t. +371 267 61 807 (Atis)