Par Purva Pasauli

 

Purva Pasaules logotipā ir attēlota dzērve, kas saulēktā ceļas spārnos. Savukārt izmantotā zaļā un dzeltenā krāsa ļauj to uzlūkot arī kā purva ogu – Lāceni.

⚜️ Uzņēmums “Purva Pasaule” piedāvā doties pārgājienos purvā,  baudīt saullēktu un saulrietu laivu braucienos Ķemeru tīrelī un Smārdes purvā. Kā arī organizējam mūzikas koncertus laivās uz ūdens. Aicinām apskatīt un iegādāties lielformāta purva ainavu gleznas un kanvas mūsu rīkotajās mākslas izstādēs.

Mazāk par 8 cilvēku grupām un individuāliem gribētājiem piedāvājam piedalīties kādā no “Purva Pasaules” rīkotajiem publiskajiem pasākumiem. Saites uz tiem atrodas zemāk: >>

Mākslu un mūziku baudīt gribētājiem piedāvājam apmeklēt kādu no Purva Pasaules rīkotajiem kultūras pasākumiem: >>

Pašvaldībām un kultūras iestādēm piedāvājam “Kūdras skulptūru” un “Purva ainavu” izstāžu ierīkošanu, kā arī koncertu organizēšanu laivās uz ūdens: >>

Papildinformācijai rakstiet WhatsApp 
vai zvaniet +371 267 61 807 (Atis)
E-pasts: atis.luguzs@gmail.com


Par PurvaPasaule.lv

Purva pasaule piedāvā iepazīt purvu dažādos veidos – dodoties pārgājienos un laivojot purvā, baudot muzikālus priekšnesumus laivās uz ūdens un apmeklējot mākslas izstādes, apskatot kūdras skulptūras un purva ainavas.

Pārgājieni notiek ar purva kurpēm, kas ļauj neiestigt arī pašos staignākajos purvos. Pārgājiena grupas lielus ir no 6 līdz 10 cilvēkiem.

Laivu braucienus Lielajā Ķemeru tīrelī un Smārdes purvā piedāvājam no 10 līdz 30 cilvēku lielām grupām. Ir iespēja doties laivot purvā gan saullēktā, gan saulrietā, gan arī dienā baudot atvērušās ūdensrozes vasarā un vaivariņu balto ziedu čemurus maija beigās.

Individuāli interesentiem organizējam dažādus publiskos pasākumus, kurus var apskatīt kalendārā un pieteikties attiecīgā pasākuma mājas lapā.

Mūzikas baudītājiem piedāvājam organizēt koncertus, kur gan klausītāji, gan mūziķi atrodas laivās uz ūdens. Nu jau tradicionāli ir kļuvuši Lielplatones muižas laivu koncerts vasaras saulgriežos 21. jūnijā un Ķemeru Nacionālā parka Ceļotāju dienas koncerts “Melnezera skaņas” Ķemeros oktobra pirmajā sestdienā.

Mākslas cienītājiem piedāvājam apmeklēt kūdras skulptūru un lielformāta purva ainavu izstādes. Iepatikušos gleznu vai ainavas fotokanvu ir iespējams iegādāties savā īpašumā.


Purva pasaules darbības atspoguļojums bilžu galerijā

Mūsu draugi:

Valguma Pasaule logo

. . . .