Par Purva Pasauli

⚜️ SIA Purva Pasaule ir mākslinieka Ata Luguza izveidots uzņēmums, kas nodarbojas ar dabas mākslas izstāžu rīkošanu, koncertu organizēšanu laivās uz ūdens, pārgājienu vadīšanu pieRīgas purvos un laivošanu Lielajā Ķemeru tīrelī un Smārdes purva kormorānu valstībā.

Purva Pasaules logotipā ir attēlota dzērve, kas saulēktā ceļas spārnos. Savukārt izmantotā zaļā un dzeltenā krāsa ļauj to uzlūkot arī kā purva ogu – Lāceni.

Romantiski laivu braucieni izgaismotās laivās Jelgavā

SIA Purva Pasaule piedāvā doties romantiskā laivu braucienā koši izgaismotās, saulrieta krāsas kanoe laivās ar sarkankoka apdari, koka airiem un paklāju laivā. Atpūtas pauzē cienājam ar tēju un kūku. Vairak par izgaismotajām laivām skaties Jelgavaslaivas.lv

Dalības maksa Jelgavas vakara laivu braucienā ir 25 – 30 eiro par laivu  un 2 – 5 eiro par personu.


Pašvaldībām piedāvājam organizēt romantisku vakara laivu braucienu Pilsētas svētkos un līdzīgos pasākumos. Maksa par šādu izbraukuma pasākumu ir 450 eiro, plus iekasējam 3 eiro dalības maksu no personas. 👶🏻 Bērniem kopā ar pieaugušajiem bez maksas.

Dabas mākslas izstādes.

SIA Purva pasaule piedāvā ustādīt pie jums dabas mākslas izstādi “Purva Pasaule” ar lielformāta purva ainavām un kūdras skulptūrām. Izstādes ierīkošanas izmaksas ir 400 eiro.

Dabas mākslas izstāde “Purva Pasaule”, ar lielformāta ainavām un kūdras skulptūrām. Jelgavā, Vecpilsētas mājā.

Koncerti laivās

SIA Purva Pasaule piedāvā organizēt brīvdabas koncertu laivās uz ūdens. Koncerta izmaksas ir sākot no 1000 eiro. Šajā summā ir iekļauts pamatnodrošinājums: 2 mūziķu honorārs, mūziķu un pavadošā laiva ar airētājiem, skaņu un gaismas tehniku.

Pārgājieni ar purva kurpēm

SIA Purva Pasaule piedāva uzņēmumiem un draugu grupām doties pārgājienā ar purva kurpēm kādā pieRīgas purviem iepazīt neparasto purva rpiedīšu un ezeriņu ainavu. Pārgājiena vadīšanas un purva kurpju nomas izmaksas ir sākot no 80 eur (līdz 4 cilvēkiem) virs 4 cilvēkiem +20 eur no cilvēka.

Laivu braucieni Lielajā Ķemeru tīrelī

SIA Purva Pasaule darba kolektīviem un draugiem piedāvā doties laivu braucienā Lielajā Ķemeru tīrelī.

Papildinformācijai rakstiet WhatsApp 

vai zvaniet +371 267 61 807 (Atis)
E-pasts: atis.luguzs@gmail.com